بايد جواب بدم؟ 


مانند نام خود ، برنامه مسدود کننده تماس آيا بايد براي تشخيص تماس ها از شماره هاي ناشناس ايده آل پاسخ دهم. برنامه آيا بايد پاسخ دهم در فروشگاه بازي Apple  و پلت فرم بازي Google است. با استفاده از اين برنامه ، مي توانيد پيامها و تماسهاي شماره هاي ناشناخته را بطور خودکار تشخيص داده و رد کنيد. اين برنامه همچنين رتبه تماس گيرندگان ناشناس را به شما نشان مي دهد ، بنابراين مي توانيد بدانيد چه نوع افرادي با شما تماس مي گيرند و آيا بايد تماس آنها را انتخاب کنيد يا خير. به عنوان مثال ، مي توانيد بفهميد که تماس گيرنده ، اسپم ، فروشنده يا فروشنده تلفني است. برنامه تلفن همراه به شما امکان مي دهد ليست سياه تماس گيرندگان را که نمي خواهيد دوباره با آنها تماس بگيريد يا از آنها تماس بگيريد ، ايجاد کنيد. حتي مي توانيد آن را با مردم به اشتراک بگذاريد تا آنها را از جنايت فجيع آگاه کنند يا از برخورد بد آنها جلوگيري کنند.


YouMail


گاهي اوقات ، مي خواهيد از تماس ها اجتناب کنيد بدون اينکه سرنخي براي آنها بگذاريد که مي خواهيد از آنها اجتناب کنيد. همه ما آنجا بوده ايم و نمي خواهيم به مردم طرف مقابل صدمه بزنيم. براي چنين شرايطي ، YouMail به کمک آمد. اين يک برنامه تماس روبي است که تماس ها را از پيام هاي ناخواسته و بازاريابان تلفني با پيام هاي خارج از سرويس به طور خودکار متوقف مي کند. با استفاده از امکانات مي توانيد تماس ها را مسدود کنيد. همچنين اين امکان را به شما مي دهد تا پيام هاي تبريک سفارشي را براي چندين تماس گيرنده قرار دهيد. بنابراين ، يکي از بهترين برنامه هاي مسدود کننده تماس است که در دستگاه هاي Android و iOS پيدا مي کنيد. برنامه تلفن همراه بلافاصله با پيام کوتاه خودکار اطلاعات تماس شما را درخواست مي کند و اطلاعات تماس خود را درخواست مي کند.


Truecaller


محبوب ترين در ليست Truecaller است. غير ممکن است که کسي در مورد Truecaller نشنيده باشد. هر کسي ايده اي در مورد آن دارد بسياري از افراد از Truecaller استفاده مي کنند و از آن راضي هستند. Truecaller براي کساني که نمي دانند ، يک برنامه تلفن همراه است که نام و هويت تماس گيرنده را نشان مي دهد. بنابراين ، اگر کسي با شما تماس مي گيرد و- اگر Truecaller داريد ، قبل از دريافت آن تماس ، نام تماس گيرنده را نشان مي دهد. مي توانيد اعداد را جستجو کنيد ، بنابراين اگر هرگونه تماس از شماره هاي ناشناخته را از دست داديد و مي خواهيد بدانيد اين تلفن کي بود ، مي توانيد با کمک Truecaller.


 


پايگاه داده Call IDs به طور مداوم به روز مي شود ، بنابراين لازم نيست نگران تماس هاي غير ضروري از شماره هاي ناشناس باشيد. Truecaller به دليل خدمات کاربر پسند و سريع معروف است.


امن ترين مسدود کننده تماس


اگر به دنبال يک برنامه پيچيده و آسان براي مسدود کردن تماس هستيد؟ امن ترين مسدود کننده تماس براي شما بهترين خواهد بود. مي توانيد از تماس ها جلوگيري کرده و ليستي از شماره هاي مسدود شده تهيه کنيد. اين به طور خودکار مانع از حداکثر تعداد هرمه ها مي شود. شما همچنين مي توانيد مجموعه اي از اعداد را با استفاده از سوابق مسدود کنيد. مي توانيد امن ترين مسدود کننده تماس را در دستگاه Android پيدا کنيد.


کلمات پاياني


اين ليست  برنامه هاي  برتر مسدود کننده تماس بود. چنين برنامه اي ضروري شده است و همه ما بايد حداقل يک برنامه را بارگيري کنيم تا از تماس هاي غير ضروري و مزاحم هرمه جلوگيري شود.اين مقالات توسط نيم محتوايي پيشگامان فناوري هوداد| هودادتِک ترجمه شده است.

مسدود کردن برنامه هاي تلفن همراه

مي ,، ,برنامه ,کنيد ,مسدود ,توانيد ,مي توانيد ,مسدود کننده ,تماس ها ,کننده تماس ,شماره هاي ,ترين مسدود کننده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


امین افشارنیا برترین مرجع خبری تکنولوژی و کامپیوتر جديد ترين اخبار روز دنيا وبلاگ barnamenevis2019 کاپا delijam شهرستان فيروزآباد فارس دلنوشته‌هاي علي زماني مطالب اینترنتی